Referencje

Chcieliśmy mieć weselne zdjęcia bez przaśnego zadęcia. Najpierw dostaliśmy olbrzymi support przy ogarnianiu Wielu Ważnych Spraw przed ślubem (w tym miejscu bardzo dziękujemy za wyrozumiałość wobec naszego przedślubnego nieogarnięcia). Później duże wsparcie duchowe i rozładowywanie skumulowanych emocji wtedy, kiedy to było najbardziej potrzebne. A na koniec wspólną turbozabawę na naszym ślubie i weselu. Owocem tego wszystkiego był pakiet mistrzowsko uchwyconych chwil, których (z różnych powodów ;) ) nie byliśmy w stanie zarejestrować. Loveuso zmiażdżyło system. Okazało się, że impreza była jeszcze lepsza niż nam się wydawało. We are so in love with loveuso. Dzięki!
dor_ref
Wybór fotografa ślubnego to poważna sprawa :) Mimo całego dystansu, z jakim podchodziliśmy do przygotowań, stwierdziliśmy, że zdjęcia po prostu muszą być dobre. Teraz wiemy, że to było właściwe podejście. Weselna wódka już dawno została wypita, tort zjedzony, a pieniądze wydane, ale zdjęcia będą nam towarzyszyć tak długo, jak długo wytrzyma papier i twardy dysk. Dlatego zdecydowaliśmy się na loveuso. Żeby mieć pewność, że wszystkie ważne momenty zostaną uchwycone, że zdjęcia będą piękne i że wyjdziemy na nich lepiej niż kiedykolwiek. Jak zawsze okazało się, że mieliśmy rację, dlatego polecamy Martę i Maćka. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością.
ewaarek_ref
Od pierwszego wejścia na blog loveuso zdecydowaliśmy, że Marta i Maciek będą nam towarzyszyć w najważniejszym dniu Naszego wspólnego życia. Ani przez moment nie żałowaliśmy tej decyzji. Już przy pierwszym spotkaniu okazało się, że mamy do czynienia nie tylko ze znakomitymi fotografami, ale też profesjonalistami i perfekcjonistami w każdym calu. Te wszystkie cechy idealnie wiąże luz, opanowanie i kreatywność. Marta i Maciek służyli radą na każdym etapie przygotowań, podczas samego ślubu i wesela oraz już po wszystkim kiedy musieliśmy wszystko poskładać do przysłowiowej "kupy" :) Nie mamy wątpliwości, że gdyby nie loveuso ten wspaniały dzień nie byłby tak wspaniały i tak wspaniale uwieczniony. Dziękujemy za wszystko i polecamy z całego serca loveuso :) Pozdrawiamy!
nataliapawel_ref
Zdjęcia ze ślubu robione przez loveuso oglądaliśmy już chyba milion razy i na pewno jeszcze wiele razy do nich wrócimy. Ciekawe ujęcia, nietypowe kadry, uchwycone piękno chwili, a do tego każde zdjęcie jest inne. Robiąc zdjęcia wtapiają się w tłum i przez to zdjęcia są piękne, naturalne, widać na nich prawdziwe emocje, momenty wzruszenia, radość. Współpraca z Nimi to czysta przyjemność i możemy bez zastanowienia polecić Ich każdej młodej parze. Dziękujemy za piękne zdjęcia, niepowtarzalną atmosferę oraz profesjonalizm
il_ref
Idealnie uchwycone emocje. Odczuwalne wibracje powietrza na pojedynczych obrazach tworzących jedną, spójną całość. Cały czas wracamy do wspólnie zrealizowanej sesji, luzu, który wkradł się w tak poważne tematycznie zdjęcia. Fajni ludzie. Dobra pamiątka. Kontrasty, światła, uwielbienie dla ruchu. Nasi ulubieńcy.
mag_ref
My wybraliśmy od razu, bo od dawna znamy ekipę loveuso. Polecamy ich szczerze, gorąco i z pełnym przekonaniem. Są fajni, kulturalni i totalnie profesjonalni. Oraz robią piękne foty. Wszyscy gratulowali (by nie powiedzieć: zazdrościli) nam ślubnych zdjęć. Z tym fotograficznym duetem poprzeczka zawieszona jest naprawdę wysoko - musicie postarać się, by inne elementy wesela również były na takim poziomie. PS Nasz sesyjny portret jest zajebisty!!!
justynamaciek_ref
Loveuso to profesjonaliści w każdym calu. Pracowali praktycznie niezauważalnie, dzięki czemu nie krępowali nas ani naszych bliskich w tym jakże stresującym dniu. Dzięki temu, że pracują we dwoje, żadna sytuacja nie umyka ich uwadze. Zdjęcia, które wykonali zachwycają! Doskonale oddają magię tego Dnia. Są niebanalne, a jednocześnie naturalne. Wspaniała koncepcja i doskonałe wykonanie sprawiają, że fotografie te można oglądać bez końca. Są nie tylko kreatywnymi i profesjonalnymi fotografami, ale także przesympatycznymi ludźmi. Dziękujemy za przepiękne zdjęcia, które pozwolą nam w dowolnej chwili wrócić do dnia naszego Ślubu!
magdamarek1ref
Nasze spotkanie z loveuso było właściwie trochę przypadkowe... A efekt końcowy był bardzo pozytywny! Było dla nas niezwykle ważne, by zdjęcia z tego wyjątkowego dnia były piękne i w pełni oddały atmosferę. Loveuso sprawdzili się w 100 procentach. Piękne zdjęcia z ceremonii ślubnej, dynamiczne obrazy z zabawy weselnej i piękne ujęcia z sesji plenerowej pozwolą nam na długo zachować w pamięci ten dzień. Dziękujemy za współpracę, która minęła w miłej atmosferze, za niezauważalną obecność oraz profesjonalizm.
agatapawel_ref