Cennik

W każdej z opcji otrzymujecie od nas dużą liczbę autorskich, wyjątkowych tak jak Wy, fotografii. Są one przygotowane do druku w dużych formatach oraz do umieszczenia w Internecie. Całość nagrana na płytach DVD w naszych autorskich opakowaniach i przepięknym płóciennym pudełku. Przygotujemy dla Was również prywatną galerię internetową, tak byście mogli szybko podzielić się swoimi fotografiami z rodziną i przyjaciółmi.

 

534

Save the date – 800zł

Wyjątkowa sesja narzeczeńska, która pozwoli zatrzymać cudowne chwile. Save the date ma być przede wszystkim zabawą i oczywiście treningiem przed zbliżającą się sesją ślubną. Jest idealna także do wykorzystania jako element zaproszeń ślubnych lub do dekoracji sali weselnej. Chętnie pomożemy Wam przygotować takie materiały. Cena obejmuje wypracowanie pomysłu, stylizację oraz 3 godziny pracy na planie zdjęciowym. W efekcie otrzymujecie od nas 40 autorskich, fotografii. Są one przygotowane do druku w dużych formatach oraz do umieszczenia w Internecie.

 

loveuso_weddingstyle_21

Wedding Day – od 3000zł

Fotoreportaż z dnia Waszego ślubu. Przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, życzenia, wesele – możemy być z Wami od początku do końca, to ile czasu spędzimy razem zależy od Was. W każdym z Wedding Day otrzymujecie od nas zestaw 3 płyt DVD zawierające wybrane przez nas fotografie.

Wedding Day #1 - 6 godzin reportażu, minimum 150 fotografii - 3000zł
Wedding Day #2– 9 godzin reportażu, minimum 250 fotografii - 4000zł
Wedding Day #3– 12 godzin reportażu, minimum 300 fotografii - 5000zł

IMG_4320

Podczas reportażu zawsze pracujemy w sposób ciągły, przyjeżdżamy do Was o ustalonej porze i od tego momentu jesteśmy z Wami tak długo, jak tego potrzebujecie – nie wyznaczamy limitów przygotowań, wesela itd. .Otrzymujecie wszystkie wybrane przez nas fotografie, które spełniają przyjęte przez nas kryteria. Nierzadko tych fotografii jest dwukrotnie więcej niż ich minimalna gwarantowana ilość – dodatkowe zdjęcia nie są płatne, po prostu dostajecie od nas wszystko to, co my uznajemy za najlepsze i co powstało podczas naszej współpracy.

 

podst

Sesja zdjęciowa – 1000zł

Do reportażu w Wedding Day proponujemy oryginalną sesję zdjęciową, która odbywa się w dowolny dzień po Waszym ślubie. Całość trwa około 3 godzin na planie zdjęciowym. W efekcie otrzymujecie od nas zestaw 40 dopracowanych i wyjątkowych fotografii. Są one przygotowane do druku w dużych formatach oraz do umieszczenia w Internecie.

 

loveuso_057

Rozszerzona sesja zdjęciowa - 2000zł

Jeśli chcecie czegoś więcej niż podstawowej sesji zdjęciowej, proponujemy jej rozszerzenie do dużego i autorskiego pleneru, który trwa cały dzień zdjęciowy. Dostajecie wtedy ponad 80 najlepszych fotografii. Sesja opiera się na indywidualnie wypracowanych pomysłach i realizowana jest we wspólnie wybranych, oryginalnych przestrzeniach. Każdy plener jest niecodzienną przygodą, szczególnie, że możemy pojechać z Wami wszędzie.

 

loveuso_051

Wedding day exclusive - od 7000zł

To najszerszy pakiet usług przygotowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. W dniu ślubu pracujemy dla Was do 15 godzin! To czas, który pozwoli nam towarzyszyć wszystkim wydarzeniom od przygotowań, przez ceremonię, aż do punktu kulminacyjnego Waszego wesela – oczepin.

Wybranego dnia po uroczystości realizujemy duży autorski plener ślubny. Będzie on trwał przez cały dzień zdjęciowy. Możemy wspólnie zorganizować plener wyjazdowy, także zagraniczny. W wyniku naszej współpracy otrzymacie od nas ponad 400 pięknych fotografii.

Powyższy cennik ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego